Bir Denizaltı Hikayesini Konu Alan, Kıvanç Tatlıtuğ Başrollü Netflix Dizisinden İlk Görseller

Bir Denizaltı Hikayesini Konu Alan, Kıvanç Tatlıtuğ Başrollü Netflix Dizisinden İlk Görseller

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı, bir denizaltı hikayesini konu alan Netflix orijinal dizisinden ilk görseller paylaşıldı.

Dünyanın önde gelen dijital yayın platformu Netflix, Türk yapımı dizileri arasına bir yenisini daha ekliyor. Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı aksiyon-macera türündeki dizinin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor.
Yönetmen koltuğunda; Kelebekler (2018), Sarmaşık (2015), Gişe Memuru (2010), Bartu Ben (2018) gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen Tolga Karaçelik ile Hakan: Muhafız (2018-2020), İyi Oyun (2018), 7YÜZ (2017) gibi yapımların yönetmenliğini yapan Umut Aral yer alıyor. Aksiyon-macera türündeki Netflix dizisinin yazar kadrosunda ise Jason George önderliğinde Cansu Çoban, Atasay Koç, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak yer alıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı, bir denizaltı hikayesini konu alan Netflix orijinal dizisinin oyuncu kadrosunda başta Özge Özpirinçci olmak üzere; Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Meriç Aral,  Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimlerden oluşuyor. 

Bir Denizaltı Hikayesini Konu Alan Netflix Orijinal Dizisinin Konusu

"Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?"
Dizinin hangi tarihte yayına gireceğinin bilgisi henüz verilmemiş olsa da 2021 sonlarına doğru tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanıyor.

Yorumlar