Bir Yalnızlık Şarkısı Sinemalara Geliyor

Bir Yalnızlık Şarkısı Sinemalara Geliyor

Coronavirüs salgını sonrası sinemaların açılmasına karar verilmesinin ardından vizyonda yer alacak filmler belli oldu.

Mart ayında ülkemizde ilk vakanın görülmesinin ardından sinemaların kapatılmasına karar verilmişti. Salgının bir nebze de olsa kontrol altına alınmasının ardından tedbirlere dikkat ederek normalleşme adımları atıldı. Bu kararın hemen ardından bazı sinema salonları kapılarını açtı ve eski filmleri tekrar vizyona soktu.

Mars Grup Sinemalarını Açıyor

Türkiye'nin en büyük sinema zincirlerinden biri olan Mars Grup, 7 Ağustos'ta gerekli önlemleri alarak salonlarını açacaklarını duyurdu. Mars Grup'a ait sinemaların da açılmasının ardından vizyonda yeni filmler gösterilmeye başlanacak. Bu filmlerden bir tanesi de romantik komedi tadındaki "Bir Yalnızlık Şarkısı" olacak.

"Bir Yalnızlık Şarkısı" 4 Farklı Aşk Hikayesinden Oluşuyor

"Bir Yalnızlık Şarkısı" filmi, "Sen Kimsin?" ve "1 Kadın 1 Erkek" gibi yapılarla tanınan Ahmet Levent Pala imzası taşıyor. İnfiniti Sahne işbirliği ile vizyona girecek olan filmin yapımcılığını ise Süleyman Felek üstlendi. Film, bir şarkı sözü yazarının yeni bir şarkı çalışması üzerinden gelişecek. Aynı şehirde olan ama bambaşka yaşamları olan insanların tesadüflerle karşılaşıp aşık olmaları hem dram hem de komedi diliyle anlatılacak. Şarkısını tamamlamaya çalışan yazar, dört farklı aşk hikayesi ile yeni bir motto oluşturacak: "Her şey biriyle tanışmanla başlar, kendinle tanışmanla biter."

Bir Yalnızlık Şarkısı Vizyon Tarihi

"Bir Yalnızlık Şarkısı" filmi 7 Ağustos'ta yaklaşık 100 salonda gösterime girecek. Filmin oyuncu kadrosunda Emre Taştekin, Nur Erkul, Lila Gürmen, Serkan Ayıköz, Sarp Bozkurt, Mert Asker, Umut Temizaş, Zeynep Coşkun, Erdem Sakalıbüyük, Can Yılmaz, Selin Yüzseven gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yorumlar