Black Widow Filmi De Virüs Kurbanı Olup Ertelendi

Black Widow Filmi De Virüs Kurbanı Olup Ertelendi

Birçok önemli yapımın corona virüsü nedeniyle ertelenmesinin veya beyaz perdeden çekilmesinin ardından direnmeye devam eden Black Widow da salgına yenildi.

Geçtiğimiz günlerde birçok önemli yapımın vizyon tarihinin ertelendiği açıklanmıştı. Bu haber Marvel hayranlarını harekete geçirdi, hayranlar yapım şirketlerine ertelenmemesi için binlerce mesaj gönderdi ancak bu çaba da sonuçsuz kaldı ve kötü haber geldi. Black Widow'un vizyon tarihinin ertelenmesine karar verildi. Vizyonun son umudu da sönmüş oldu. 

İşte Coronavirüs Salgını Yüzünden Ertelenen Diğer Filmler

Daha önce Disney, 'Mulan', 'The New Mutants' ve 'Antlers' filmlerinin vizyonlarının ertelendiğini açıklamıştı. Hayran baskısı nedeniyle Black Widow'un akıbeti hakkında tartışmalar devam ederken İtalya ve Çin'deki sinema salonlarının kapatılmasının ardından New York, New Jersey, Ohio, Pennsylvania ve Washington başta olmak üzere daha birçok sinemanın kapatılmasına karar verildi. 

Disney'den sonra Universal, Hızlı ve öfkeli serisinin yeni filmi 'F9'un vizyon tarihini erteledi. Vizyon tarihi ertelenenler listesine MGM'nın 25. James Bond filmi 'No Time To Die' ve Paramount'un 'A Quiet Place 2' de dahil oldu. 

Marvel Hayranları Black Widow İçin Beklemek Zorunda

Sinema sektöründeki bu ertelemeler Scarlett Johansson'ın başrolünde oynadığı bir Marvel süper kahraman filmi olan 'Black Widow'u da etkiledi. Filmin 1 Mayıs 2020 tarihinde tüm dünyada vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak bu plan ertelendi. Aynı zamanda Marvel Stüdyoları Searchlight ortaklığının bir yapımı olan ve Dev Patel'in başrolünde oynadığı 8 Mayıs'ta vizyona girmesi planlanan 'The Personal History of David Copperfield' filminin ve 20thCentury Fox'la ortak yapımı olan Amy Adams'ın başrolünde oynadığı 15 Nisan'da vizyona girmesi planlanan 'The Woman in the Window' filminin de vizyon tarihlerinin ertelendiğini duyurdu. Ertelenen filmlerin, yeni vizyon tarihleri ise henüz belirlenmedi. 

Black Widow filminde Scarlett Johansson'ın yanı sıra Florence Pugh, David Harbour, O-T Fagbenle, William Hurt, Ray Winstone ve Rachel Weisz gibi yıldızlar da oynuyor. Filmin yönetmenliğini ise Cate Shortland üstleniyor. Filme ayrılan bütçe henüz açıklanmamış olsa da Marvel filmleri en az 150-200 milyon dolar bir bütçeye sahip oluyor.

Yorumlar