Blake Lively Hem Yapacak Hem Oynayacak

Blake Lively Hem Yapacak Hem Oynayacak

“Dark Days At The Magna Carta“ filminin yıldızı da yapımcısı da Blake Lively olacak.

Bir Netflix yapımı olan "Dark Days At The Magna Carta" filminin başrolünde Blake Lively olacak. Güzel oyuncu aynı zamanda filmin yapımcılığını üstlenecek.

Blake Lively’e Shawn Levy Eşlik Edecek

Gossip Girl dizi ile tanıdığımız ve son olarak The Rhythm Seçtin ile izlediğimiz Blake Lively, Netflix işbirliği ile hayata geçirilen projesi "Dark Days At The Magna Carta" için hazırlıklara başladı. Filmde dünyanın kaosa sürüklendiği bir anda ailesini kurtarmaya çalışan bir kadını İzleyeceğiz. Karakter odaklı bir yapım olacağı tahmin edilen bu filmin başrol oyuncusu Blake Lively olacak. Filmin yapımcılığını da üstlenen güzel oyuncuya, Shawn Levy'nin eşlik edeceği konuşuluyor. Shawn Levy'i büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Stranger Things dizisinden tanıyoruz.

Blake Lively Başka Projeler Hazırlıyor

Blake Lively, daha önce The Age of Adaline, Küçük Bir Rica, Cafe Society projelerinde de yer almıştı. Ünlü oyuncunun "Dark Days At The Magna Carta" filminin yanı sıra "The Husband's Secret" isimli film için anlaşması bulunuyor. Salgın dolayısıyla çalışmalara ara verilirken, salgın sonrasında Lively'nin iki projeyi de hayata geçireceği tahmin ediliyor.

Yorumlar