Bloodshot: Durdurulamaz Güç Filminden Altyazılı Fragman Yayınlandı

Vin Diesel'in Bloodshot karakterini canlandırdığı Bloodshot: Durdurulamaz Güç filminden altyazılı fragman yayınlandı.

Hızlı ve Öfkeli serisi ile tanıdığımız, Hollywood'un en iyi aksiyon oyuncularından olan Vin Diesel'in başrolünde yer aldığı Bloodshot: Durdurulamaz Güç filminden altyazılı fragman paylaşıldı. Bloodshot karakteri, Valiant Comics altında Bob ,Layton, Don Perlin ve Kevin VanHook tarafından yaratılmıştı. Karakter ilk kez 1992 yılında çizgi romanı Eternal Warrior adı ile okuyucularıyla buluşmuştu. 

Yönetmenliğini Dave Wilson'ın yaptığı filmin senaristliğini Eric Heisserer ve Jeff Wadlow üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda; xXx, Riddick, Fast and Furious serisi ve Guardians of The Galaxy yapımlarından tanıdığımız Vin Diesel; Baby Driver, Alita: Battle Angel, Hobbs&Shaw gibi yapımlardan tanıdığımız Eiza Gonzalez; Fantastic Four, Dead Man's Shoes gibi yapımlardan tanıdığımız Toby Kebbell; L.A. Confidential, Rovel gibi yapımların başrol oyuncusu olan Guy Pearce, Johannes Haukur Johannesson ve Sam Heughan gibi isimler yer alıyor.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Filminin Konusu

Denizci olan Ray Garrison isimli bir adam ve karısı öldürülür. Bunun ardından bir grup varlıklarını gizleyen bilim adamı Ray Garrison'ı nanoteknoloji yardımıyla hayata geri döndürür. Ray bundan sonra kendi gibi olan süper askerlerle çalışacaktır. Bu sırada ise geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamıyordur. Ama hafızası geri gelmeye ve karısı ile kendisini kimin öldürdüğünü hatırlamaya başladığında her şeyi yok etmek için mücadele vermeye başlayacaktır. Garrison, yavaş yavaş bu cinayetin ardındaki komployu ortaya çıkaracaktır.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç, 13 Mart'ta sinemalarda.

Yorumlar