Blumhouse’ un Yeni Projesi The Hunt’tan İlk Fragman

Merakla beklenen gerilim filmi The Hunt’ ın yönetmen koltuğunda Craig Zobel oturuyor.

Korku filmlerinin yapımını üstlenen Blumhouse şirketi The Hunt filmi ile aksiyonunda dozunu yükseltecek gibi duruyor.  Amerikan politikasının şu andaki durumuna dayanan yıkıcı bir siyasi gerilim filmi olarak gündeme gelen yapımın senaryosunda Nick Cuse ve Damon Lindelof imzası var.

Filmin başrolünde Glow dizisi ile ünlenen Betty Gilpin yer alıyor. Başarılı oyuncuya kadroda  Emma Roberts, Justin Hartley, Hilary Swank, Glenn Howerton, Teri Wyble, Ike Barinholtz, Macon Blair ve Amy Madigan eşlik edecek.
Ormanlık bir alanda uyanın on iki kişi birbirlerini tanımamaktadır. Nerede olduklarını, oraya nasıl getirildiklerinin hiçbirini hatırlamayan bu kişiler çok özel bir amaç için seçilmiş olduklarını bilmemektedir. Karanlık bir internet komplo teorisinin gölgesinde, bir grup küresel elit sosyete üyesi spor için insanları avlama etkinliği düzenlemektedir. "Av" adını verdikleri bu etkinlik için de ilk kez bir araya gelmişlerdir. Devasa bir ormanlık alanda kaçmaya çalışan 12 kişiyi tek tek avlamayı hedeflemektedirler. Fakat bu seçkin zenginlerin kötücül planı raydan çıkarılmak üzeredir. Avlananlardan biri olan Crystal, bu tehlikeli oyunu bütün avcılardan daha iyi bilmektedir. Tek tek avcıları ava dönüştüren genç kadın, birer birer avcıları elerken tüm bu planın ortasındaki gizemli kadına doğru adım adım ilerlemeye başlar.

 

The Hunt, 27 Eylül tarihinde seyirci ile buluşacak.

Yorumlar