BluTV Belgeseli Pavyon'un İkinci Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı

BluTV Belgeseli Pavyon'un İkinci Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı

BluTV’nin izleyenleri bambaşka bir dünyanın içine çeken, belgesel serisi ‘Pavyon’un ikinci sezonundan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin izleyenleri bambaşka bir dünyanın içine çeken, belgesel serisi ‘Pavyon’un ikinci sezonundan ilk tanıtım yayınlandı. Pavyon aleminin bilinmeyenlerinin gerçekçi bir dille seyirciye aktarıldığı, izleyenlerin ise müzik ve dansa doyduğu, 25 Haziran’da başlayacak belgesel serisinin ikinci sezonu yine keyifli dakikalar vadedecek.

BluTV’nin izleyenlere bambaşka bir dünyanın arka planını sunan belgesel serisi ‘Pavyon’, yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana gerçekçiliği ve samimiyetiyle herkesin beğenisini topladı. Pavyon kültüründen pavyon adabına kadar birçok detayın masaya yatırıldığı ilgiyle takip edilen belgesel serisinin ikinci sezonu ise 25 Haziran’da dijital platformda seyirciyle buluşacak. Serinin ikinci sezonundan yayınlanan tanıtım, ‘Pavyon’un renkli dünyasından kesitler sunarken ekibin özlenen karakterlerinin neşeli halleri yeni sezona dair heyecanı artırdı.

Pavyon Belgeseli 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

Yapımcılığını Sami Öztürk’ün üstlendiği; Ilgazlı Şef Maraz, Şizofren Burak, Kuzeyin Cadısı Ezo, Kirli Dilek, Piç Adem gibi nevi şahsına münhasır karakterleri ve ilginç hikayeleriyle pavyon kültürünün perde arkasını izleyenlerle buluşturan ‘Pavyon’un merakla beklenen ikinci sezonu 25 Haziran’da sadece BluTV’de!

Yorumlar