Body Cam Filminin Fragmanı Yayınlandı

Body Cam Filminin Fragmanı Yayınlandı

Paramount Pictrues'ın 18+ korku filmi olan Body Cam filminin fragmanı yayınlandı. Body Cam, 19 Mayıs tarihinde dijital olarak çıkacak.

Yönetmen koltuğunda Malik Vitthal'ın oturduğu, başrollerinde Mary J. Blige ve Nat Wolff'un yer aldığı Body Cam filminin fragmanı korku filmi severler ile buluştu.

Polislere yönelik cinayetlerin ön plana çıktığını gördüğümüz fragmanda Mary J. Blige "Renee" rolünde ve Nat Wolff "Danny" rolünde polis olarak karşımıza çıkıyor.

Body Cam Filminin Fragmanı

Imperial Dreams ile ilk uzun metraj filmini çeken Malik Vitthal'ın Body Cam filminin konusu şöyle; Polis memuru Renee (Mary J. Blige), rutin trafik kontrolü sırasında hayatını kaybeden meslektaşının başına gelenleri araştırmaya karar verir. Renee, cinayet ile ilgili görüntüleri izlediğinde görüntülerin üzerinden oynandığını fark eder. Gün geçtikçe polislere karşı yapılan saldırıların artması üzerine Renee, yaşanan saldırıların arkasındaki gücü anlamak için adeta zamanla yarışır.

19 Mayıs tarihinde dijital olarak çıkacak Body Cam filminin senaryosunu Nicholas McCarthy ve Richmond Riedel kaleme aldı. Filmde Mary J. Blige ve Nat Wolff'a; Anika Noni Rose, Theo Rossi, Gary rolünde Demetricus Grosse, Pierce rolünde Sylvia Grace Crim, paramedik görevlisi rolünde Sue-Lynn Ansari, Ganning rolünde Ian Casselberry ve Dedektif Susan Hayes karakteri ile Lara Grice eşlik ediyor.

Yorumlar