Bohemian Rhapsody Filminin Final Fragmanı Yayınlandı

Ünlü şarkıcı, idol Freddie Mercury'nin ilgi çekici hayatını ve başarı öyküsünü anlatan Bohemian Rhapsody filminin final fragmanı yayınlandı.

Queen hayranlarının uzunca bir süredir merakla beklediği Bohemian Rhapsody filminden son fragman yayınlandı. Ülkemizde 2 Kasım tarihinde vizyona girecek olan film İngiltere'de 24 Ekim'de vizyona girdi. Şimdiye kadar IMDB üzerinde 8.6 puana ulaşan filmde Freddie Mercury'i Mr. Robot dizisinden tanıdığımız Rami Malek yer alıyor.

Bohemian Rhapsody Filminin Final Fragmanı

Bohemian Rhapsody Filminin Konusu

Film, Queen grubuna, müziklerine, klişelere meydan okuyan ve kuralları yıkarak dünyanın en sevilen sanatçılarından biri haline gelen ikonik solistlerine bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Film, simgeleşmiş şarkıları ve devrimci sesiyle grubun meteorik yükselişine, Mercury'nin yaşam tarzının kontrolden çıkması ile çıkan iç çatışmaya ve yaşamını tehdit eden hastalığına rağmen Mercury'nin rock müzik tarihinin en büyük performanslarından birinde gruba liderlik ettiği Live Aid konserinin arifesinde muzaffer birleşme sürecine yayılıyor. Bu süreçte de, her zaman bir aile gibi olan ve günümüzde dışlanmışlara, hayalperestlere ve müzikseverlere ilham vermeye devam eden bir grubun mirasını süslüyor.
Bohemian Rhapsody, 2 Kasım'da sinemalarda.

Yorumlar