Bond 25 Filminin Setinden Fragman Gibi Video

James Bond 25 filminin setinden ilk video yayınlandı.

Bond serisinin 25. filminin heyecanı giderek tırmanıyor. Senelerdir binbir çeşit aksilikle gündem olan ve artık neredeyse lanetli film olarak anılmaya başlayan Bond 25’in çekimlerine nihayet sağlıklı bir şekilde dönüldü. Yeni Bond’un kim olacağı tartışmaları, yönetmen değişimi derken en son da Mayıs ayında başrol oyuncusu Daniel Craig; Jamaika’daki çekimler esnasında sakatlanmış ve filmin çekimleri o iyileşene kadar ertelenmişti. Geçtiğimiz hafta Craig’in iyileşmeye başladığına dair görseller yayınlanmıştı. Bu hafta ise Craig’in setlere dönmesi ile birlikte Jamaika’da yapılan çekimlerden ilk video yayınlandı.

 

Fragman Gibi Bond 25 Videosu

Bond 25’in Jamaika’daki setinden paylaşılan videoda; Jamaika manzaraları, yönetmen Cary Fukunaga, Daniel Craig, Lashana Lynch ve Jeffrey Wright’ın yer aldığı birçok kareye şahitlik ediyoruz. Sosyal medya hesaplarından sürekli kamera arkası videoların yayınlandığı filmin setinden gelen bu video adeta heyecanlı bir fragman tadında.
 

Bond 25 Filmi Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Bond’a hayat verecek Daniel Craig’e Lea Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Ralph Fiennes, Billy Magnussen gibi isimlerin eşlik ettiği filmde kötü karaktere ise Oscar’lı oyuncu Rami Malek can verecek. Cary Fukunaga’nın yöneteceği filmin vizyon tarihi ise 8 Nisan 2020. (Tabi lanetli filmin başına başka bir aksilik gelmezse.)
Bond 25

Bond 25

Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar