Bond Filmi No Time To Die'dan İlk Tanıtım

James Bond’un 25. filmi No Time To Die’dan ilk tanıtım geldi.

Sinemanın en uzun soluklu aksiyon serilerinden, 25 filmlik efsane James Bond’un gerek başrolde yani Bond olarak Daniel Craig’i barındıracak son filmi gerekse en yüksek bütçeye (250 milyon dolar) sahip filmi olan James Bond 25: No Time To Die filminden ilk tanıtım videosu geldi. Paylaşılan 15 saniyelik kısa tanıtım videosu Çarşamba günü No Time To Die filminin merakla beklenen fragmanını görebileceğimizi söylüyor.

Daniel Craig Son Kez James Bond Olacak

Üretim aşamasında birçok sorunla karşılaşan ve lanetli film ilan edilen James Bond 25 No Time To Die filminde Daniel Craig’in son kez Bond karakterine hayat vereceği açıklandığından beri bu rol için birçok aday isim ortaya atılıyor. Film hakkında neredeyse her gelişmede veya her yeni Bond adayında sitemizde yeni bir habere yer verdik. Muhtemelen No Time To Die kadrosunda yer alan bir kadın karakter şu anda Bond bayrağını devralmak üzere. Yeni James Bond’un kim olacağını No Time To Die filmini izleyince göreceğiz.

No Time To Die Filmi Kadrosu ve Konusu

Danny Boyle’dan boşalan yönetmenlik görevini Cary Joji Fukunaga’nın yürüteceği No Time To Die filminde Daniel Craig’e kötü adam olarak Rami Malek eşlik edecek. Filmde ayrıca Ana de Armas, Lea Seydoux, Ralph Fiennes, Jeffrey Wright ve Christoph Waltz gibi ünlü isimler yer alıyor. Yeni Bond filminde işlenen konu ise Jamaika’da emeklilik hayatını sürdüren Bond’un CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter’den aldığı yardım isteği üzerine dünyayı tehdit eden bir adamın(Rami Malek) peşine düşmesi üzerine. Filmi vizyon tarihi 8 Nisan 2020.

Bond 25

Bond 25

Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar