Borat 2 Filminin Yayın Tarihi ve Yeri Belli Oldu

Borat 2 Filminin Yayın Tarihi ve Yeri Belli Oldu

2006 tarihli unutulmaz Borat filminin devamının yayın platformu açıklandı.

Başrolünde Sacha Baron Cohen’in yer aldığı ve yönetmenliğini Larry Charles’ın üstlendiği 2006 tarihli Borat veya uzun ismiyle “Borat: Şanlı Kazakistan Milletinin Çıkarlarını Arttırmak İçin Amerikan Kültürünün İncelenmesi” filmi yayınlandığı dönemde milyonlarca insanı güldürmüş ve unutulmaz komedi filmlerinden birisi haline gelmişti. Hatta film adeta Sacha Baron Cohen’in kariyeri için bir çapa noktasına dönüştü. Bugün hala Kazakistan’ın Borat karakterinin yapısından ötürü tepkili olduğu komedi filmi dünya çapında 262 milyon dolarlık bir hasılat elde etmişti.

Borat 2 Filmi Geliyor

İlginç filmlerin ve ilginç setlerin ismi Sacha Baron Cohen; sessiz sedasız uzunca bir süredir Borat 2 filminin üzerinde çalışıyor. Filmin çekimleri COVID nedeniyle uzunca bir süre dursa da nihayet devam etme şansı bulundu. Daha önce epey insanı güldürürken epey insanı da rahatsız etmeyi başaran Cohen; bu kez ABD seçimlerini tiye almaya geliyor. 

Borat 2 Filminin Yayın Tarihi ve Platformu

Borat 2 filminin ABD’nin 3 Kasım’daki seçim gününe yetiştirilmesi için çok büyük bir gayret var. Muhtemelen mevcut ABD başkanı Donald Trump ile ilgili birçok gönderme içerecek olan filmin Ekim sonuna yetişmesi planlanıyor. Şimdilik beklenen yayın tarihi 23 Ekim. Film; geçtiğimiz günlerde ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Amazon Prime platformunda, 240 ülkede eşzamanlı olarak yayınlanacak.

Borat

Borat

Vizyon Tarihi: 01 Aralık 2006
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar