Brad Pitt'in Yeni Filmi Belli Oldu

Brad Pitt'in Yeni Filmi Belli Oldu

Oyunculuğu bırakma sinyalleri veren Brad Pitt; yoluna Babylon ile devam ediyor.

Once Upon A Time In Hollywood filminin Cannes Film Festivali’ndeki dünya prömiyeri ve ardından yönetmen Quentin Tarantino’dan gelen yönetmenliği bırakma mesajları üzerinde dünyaca ünlü aktör Brad Pitt de bir dergiye verdiği röportajda Hollywood’da artık genç aktörlerin tercih edildiğini söyleyip oyunculuğu bırakma sinyalleri vermişti. Ancak Brad Pitt’in La La Land filmi ile Oscar Ödülü’ne kavuşan yönetmen Damien Chazelle’in yeni filmi Babylon’un kadrosuna katıldığı öğrenildi.

 

Babylon Filmi Konusu Ve Kadrosu

Henüz bütün detayları açıklanmayan Babylon filmi için başrolde Brad Pitt’e; La La Land filminde Chazelle ile birlikte çalışan ve En İyi Kadın Oyuncu Oscarı’nı kazanan Emma Stone eşlik edecek. Film 1920’lerde Hollywood’da geçecek. Sinemanın sessiz dönemden sesli döneme geçişini anlatacak olan filmde eğer Brad Pitt yer alırsa; usta aktör üst üste iki kez Hollywood tarihiyle ilgili dönem filmlerinde oynamış olacak.

Babylon Filmine Dev Bütçe

Önümüzdeki haftalarda bütün detaylarının açıklanması beklenen ve Griffith’den Hitchcock’a kadar derin bir sinema tarihi yelpazesine yer verecek olan Babylon filmi Damien Chazelle’in bugüne kadarki en yüksek bütçeli çalışması olacak. Filmin yapımcılığını La La Land’in de yapımcılığını yapan Marc Platt, Tobey Maguire ve Olivia Hamilton yapıyor. Olivia Hamilton aynı zamanda Chazelle’in eşi.
 
Aşıklar Şehri

Aşıklar Şehri

Vizyon Tarihi: 29 Aralık 2016
Yönetmen:

Yorumlar