Brad Pitt'in Yeni Projesi: Bullet Train

Brad Pitt'in Yeni Projesi: Bullet Train

Brad Pitt, yönetmen David Leitch imzalı aksiyon filmi “Bullet Train“de rol alacak.

Oscar ödüllü oyuncu Brad Pitt'in yeni projesi açıklandı. Sony Pictures şirketinin yeni aksiyon-gerilim projesi "Bullet Train"de usta oyuncu Brad Pitt, başrol olacak. Filmin yönetmenliğini David Leitch üstlenecek. David Leitch, en son "Fast & Furious: Hobbs & Shaw" filmi ile seyirci karşısına çıkmıştı. Yönetmenliğini üstlendiği "Fast & Furious: Hobbs & Shaw" filminin çok beğenilmesinin ardından yönetmenin bir sonraki projesinin ne olacağı merak edilmeye başlanmıştı. "Bullet Train" aktör Brad Pitt ile usta yönetmen David Leitch’i buluşturacak. Filmin senaryosunu ise  Zak Olkewicz hazırladı.

Bullet Train Filmi Hakkında

"Bullet Train" filmi, Japon yazar Kotaro Isaka'nın "Maria Beetle" romanından uyarlanacak. Uzun bir süre çok satanlar listesinin ilk sıralarında yer alan kitabın yazarı Kotaro Isaka, "Bullet Train" filminde, filmin yapımcıları Ryosuke Saegusa ve Yuma Terada'ya yardımcı olacak. Aynı zamanda, gelecek yıl içerisinde "Maria Beetle" romanının İngilizce'ye çevrileceği de duyuruldu. Filmin çekim planı oluşturulmaya devam ediliyor. Henüz yetkililer tarafından filmin programı ve vizyon tarihi açısından bir açıklama yapmadı.

Brad Pitt ve Projeleri

Brad Pitt, yönetmen Quentin Tarantino'nun "Once Upon a Time in... Hollywood" filminde Cliff Booth rolü ile Oscar ödülünü kazanmıştı. Brad Pitt'in "Bullet Train" filmi için masaya oturduğu haberleri basında yayıldı. Usta aktör Brad Pitt'in Emma Stone ile birlikte 2021 yılında "Babylon" filminde rol alacağı da söylentiler arasında. Brad Pitt'i en sonra 2019 yılında yönetmen James Gray'in "Ad Astra" filmi ile hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Yorumlar