Brad Pitt’ li Ad Astra Filminden Tanıtım Videosu

James Gray imzalı, Brad Pitt başrollü bilim kurgu türündeki Ad Astra filminden tanıtım videosu yayınlandı.

The Lost City of Z, The Lovers ve The Immigrant gibi filmlerle ün yapmış yönetmen James Gray, bu sene Ad Astra filmi ile hayranlarını heyecanlandırdı. Bu aralar Tarantino filmi ile gündemde olan Brad Pitt’ in başrolünü üstleneceği bilim kurgu filminin tanıtım çalışmaları hızla devam ediyor.

Bilim kurgu türündeki Ad Astra filminin senaryosunu yönetmen James Gray ile birlikte Fringe dizi senaristlerinden olan Ethan Gross kaleme aldı.

 

Ad Astra Filminin Oyuncu Kadrosu

Ad Astra filminin kadrosunda başarılı oyuncu Brad Pitt’e Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler, Jamie Kennedy, LisaGay Hamilton, John Ortiz, John Finn, , Donald Sutherland ve Kimberly Elise gibi yıldız isimler eşlik edecek.

Film, yıllar önce ortadan kaybolan kayıp babasının başına ne geldiğini öğrenmek ve gezegenimizin yaşamını tehdit eden bir gizemi çözmek için Güneş sisteminin uzak köşelerine yolculuk eden bir astronotun hikâyesini anlatacak.

 

Ad Astra Filmi Eylül’de Vizyona Girecek

Post- prodüksiyon süreci uzun süren filmin prömiyerinin 72. Cannes Film Festivali’nde yapması bekleniyordu. James Gray imzalı Ad Astra filmi 20 Eylül 2019’da vizyona girecek. 

Yıldızlara Doğru

Yıldızlara Doğru

Vizyon Tarihi: 24 Mayıs 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar