Breaking Bad Dizisini İzlemeyen Filmi Anlamayacak

Breaking Bad Dizisini İzlemeyen Filmi Anlamayacak

Breaking Bad dizisinin ve filminin kahramanları özel bir röportaj verdi.

Breaking Bad dizisini yaratan ve şimdilerde El Camino: A Breaking Bad Movie isimli sinema filmi için gün sayan yazar ve yönetmen Vince Gilligan ile senelerce Bryan Cranston ile birlikte dizide Jesse Pinkman karakterine hayat vermiş olan ve Breaking Bad’in film versiyonu ile başrolü tek başına devralan Aaron Paul film hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

 

Breaking Bad Dizisini İzlemeyenler El Camino Filmini Anlayamayacak

Vince Gilligan; hazırladıkları filmin diziyle olan benzerlikleri ve farklılıkları hakkında konuşurken çarpıcı açıklamalarda bulundu. İnsanların bu filmi duyunca diziye başlayacaklarını umduğunu ancak aradan geçen onca sezondan sonra bunun gerçekleşmesine ihtimal vermediğini söyleyen Gilligan; diziyi izlemeyenlerin filmi büyük ihtimalle anlamayacağını belirtti. Yönetmen Vince Gilligan’ın açıklamaları şu şekilde: “12 yılın ardından hâlâ Breaking Bad’i izlemediyseniz, muhtemelen şimdi de başlamayacaksınızdır. Olur da başlarsanız umarım bu filmle bir şekilde bağ kurabilirsiniz ama diziyi izleyenler kadar keyif almayacağınıza eminim. Ne olup bittiğini Breaking Bad’i izlemeyenlere açıklamak için zaman harcamıyoruz. Senaryoyu yazarken belki ikisini de yapmanın bir yolu vardır diye düşündüm. Belki ne olup bittiğini izleyicilere açıklamanın bir yolu vardır. Ama bunun bir yolu varsa da ben bulamadım.

El Camino: A Breaking Bad Movie Filminin Yayın Ve Vizyon Tarihi

Dün yaptığımız haberle El Camino: A Breaking Bad Movie isimli yapımın ABD’ye özel 60 lokasyonda kısa bir süreliğine gösterime gireceğini duyurmuştuk. Netflix platformunda yayınlanacak olan filmin yayın tarihi 11 Ekim 2019. Film 11-13 Ekim tarihleri arasında ABD’de sinemalarda olacak.
 

Yorumlar