Breaking Bad Filminin Başrolleri Belli Oldu

Breaking Bad Filminin Başrolleri Belli Oldu

Breaking Bad filminde baş roller değişmiyor. Dizinin film versiyonunda da baş rollerde Bryan Cranston ve Aaron Paul yer alacak.

Dünyanın en sevilen dizilerinden olan ve geçtiğimiz aylarda Game of Thrones dizisinin başarısız finalinin ardından tekrar çokça adından söz ettiren Breaking Bad’in film versiyonunun başrol oyuncuları netleşti. Dizinin film versiyonunda da tıpkı dizide olduğu gibi Bryan Cranston ve Aaron Paul yer alacak. İkili Twitter hesaplarından aynı fotoğrafı “yakında” mesajı ile paylaşarak bu bilgiyi doğrulamış oldu. Fotoğrafta ise iki adet eşek bulunuyor. Dizinin hayranları bu haberden oldukça memnun ve heyecanlı.

 

Breaking Bad Filmi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Uzun süredir filmin Aaron Paul’un canlandırdığı Jesse Pinkman karakterine odaklanacağı biliniyordu. Bu durum Bryan Cranston’un rol alıp almayacağını düşündürmüştü. Son mesajların ardından biliyoruz ki filmin kadrosunda Aaron Paul, Bryan Cranston, Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Charles Baker, Matt Jones ve Robert Forster yer alacak. Bu isimlerden bazılarının dizide ölmüş olması filmde zamanda ileri-geri hareketler olabileceğini gösteriyor. Film; 2013 yılındaki finalden sonrasını anlatacak. Temelde göreceğimiz olay ise Jesse Pinkman karakterinin polisten kaçışı olacak.
 

Breaking Bad Filmi Netflix’te

Filmi; dizinin de yaratıcısı olan Vince Gilligan yazıp yönetiyor. Yapımcılığı ise yine tıpkı dizide olduğu gibi AMC isimli televizyon kanalı yapacak. Ancak filmin dijital yayın platformu Netflix olacak. Bir Netflix Original yapımı olmamasına rağmen Netflix; Breaking Bad filmini bünyesine barındıracak.

Yorumlar