“Bright”tan Yeni Afiş!

avatar
Anonim Editör
“Bright”tan Yeni Afiş!
Yüksek dozlu aksiyon filmi Bright’ tan yeni afiş yayınlandı. Hollywood’un en sevilen isimlerinden olan Will Smith ve son yılların üretken oyuncularından Joel Edgerton, fantastik ile bilim kurgu türlerini harmanlayan muhteşem bir proje ile birlikte izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Filmin yönetmenliğini Suicide Squad' ın başarılı yönetmeni David Ayer üstlenirken, senaryosunda  Max Landis’ in imzası bulunuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda birbirinden önemli isimlerde yer alıyor. Ejderha Dövmeli Kız ile yaptığı çıkışın ardından sayısız projede yer alan Noomi Rapace ve The Darkness filminin güzel oyunucusu Lucy Fry’ ın yanı sıra Brad William Henke, Austin Hebert, Tom Wilkinson, Tess Harper, Usher ve Edgar Ramirez gibi isimlerde projede izleyeceğimiz oyuncular arasında. Film, 22 Aralık’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

FİLMİN KONUSU

Fantazya ile gerçekliği birleştiren film, bir insan ve bir orkun büyülü bir asayı koruyabilmek adına polislerle, sihirli yaratıklarla ve suçlularla mücadelesini anlatıyor. Filmin geçtiği dönem insanların, orkların, elflerin ve perilerin, yani kısaca bütün fantastik ırkların bir arada yaşadığı bir zaman dilimini anlatıyor. İnsan ırkına mensup Ward ve ork Jakoby gece devriyesinde partner olan iki polis memurudur. Aralarındaki farklılıkları aşmanın yanı sıra kanunu çiğneyenlerle de mücadele etmektedirler. Günün birinde bildikleri dünya tehdit altına girer. Artık genç dişi elfi ve yanlış ellerde her şeyi yok edebilecek, çoktan unutulduğu sanılan bir kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmalıdırlar.
Bright

Bright

Vizyon Tarihi: 21 Aralık 2017
Yönetmen: David Ayer