Brooklyn Nine-Nine Yeni Sezonu İle Ekranlara Geliyor

Brooklyn Nine-Nine Yeni Sezonu İle Ekranlara Geliyor

Geçtiğimiz Nisan ayında 7. Sezonu ile seyirci karşısına çıkan Brooklyn Nine-Nine dizisi çok geçmeden yeni sezonu ile sonbaharda seyircisi ile buluşacak.

En iyi komedi dizilerinden olan Brooklyn Nine-Nine geçtiğimiz aylarda yedinci sezonun üzerinden çok zaman geçmeden yeni  sezonu ile seyircisiyle buluşacak. İlk beş sezonunda Fox’ ta yayın hayatını gerçekleştiren dizinin yayın hakları NBC tarafından satın alınmıştı. 

2020 sonbahar programını paylaşan NBC’ nin listesinden Brooklyn Nine-Nine dizisinde yer alması oldukça ilgi çekti. Başarılı komedyen Andy Samberg‘in başrolünde yer aldığı dizi, sekizinci sezonunda da New York Polisi'nin Brooklyn'deki kurgusal 99. Bölge Karakolu'ndaki dedektiflerinin ve polis şefinin başından geçen olayları anlatmaya devam edecek.

Yeni sezonda oyuncu kadrosu eksiksiz bir şekilde izleyici karşısına çıkacak. Son zamanlarda yaşanan polis şiddetinin ardından dizinin yeni sezonunda birçok konuda daha dikkatli davranmaları bekleniyor. Başrol oyuncularından Terry Crews, yaptığı açıklamada konu ile ilgili, yeni sezonda Black Lives Matter protestolarının ve polis şiddeti sorununun görmezden gelinmeyeceğini ifadelerine yer verdi. 

Sevilen komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine yeni sezonuyla sonbaharda izleyicisi ile buluşacak. 

Brooklyn Nine-nine

Brooklyn Nine-nine

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor

Yorumlar