Çağan Irmak'ın Yeni Filminde Başroller Açıklandı

Çağan Irmak'ın Yeni Filminde Başroller Açıklandı

Usta yönetmen Çağan Irmak; yeni filmi Selim Bey’in Yolculuğu’nun kadrosunu belirledi.

Coronavirüs belası sinemayı ve ötesinde hayatımızı durdurmuşken herkes bu karantina günlerinin ardından normale döneceğimiz zamanlar için çalışmaya devam ediyor. Dedemin İnsanları ve Babam ve Oğlum gibi yapımlarla yerli sinemamıza damga vuran ve milyonlarca insanı ağlatan Çağan Irmak da yeni çekeceği filminin detayları ile meşgul. Yeni film Selim Bey’in Yolculuğu’nun başrol oyuncuları belli oldu.

Haluk Bilginer Yerini Uğur Yücel’e Bıraktı

2014’te yönettiği Unutursam Fısılda isimli filmiyle kariyer zirvesini gördüğü konuşulan Çağan Irmak; son dönemde kendisini tekrar eden filmler çekmekle eleştiriliyor. Bu ortamda Irmak; bu yaz yeni filminin çekimlerini gerçekleştirecek. Çağan Irmak’ın yeni filminin ismi Selim Bey’in Yolculuğu. Konusu belli olmasa da muhtemelen yine kişisel bir dramın aktarılacağı filmin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Haluk Bilginer olması bekleniyordu. Ancak son gelişmelere göre başrolde Farah Zeynep Abdullah’ın yanında usta oyuncu Uğur Yücel yer alacak. En son Ali Atay’ın Cinayet Süsü filmiyle ortalığı kırıp geçiren Uğur Yücel; yeni rolüne hazırlanıyor.

Selim Bey’in Yolculuğu Filminin Çekim Tarihleri

Muzaffer Yıldırım tarafından yapılacak olan Selim Bey’in Yolculuğu için şimdilik planlanan çekim tarihleri Temmuz ayı içerisinde. Umarız Temmuz geldiğinde salgınlı günleri çoktan aşmış olur ve kısa süre içerisinde bu yeni Çağan Irmak filmini izleyebiliriz.

Yorumlar