Campbell Scott “Jurassic World: Dominion” Filminin Kadrosunda

Campbell Scott “Jurassic World: Dominion” Filminin Kadrosunda

Ünlü oyuncu Campbell Scott, “Jurassic World: Dominion” filminin kadrosuna dahil oldu.

Jurassic World 3 filminin kadrosu genişliyor. Jurassic Park kitabında ve Jurassic Park filminde yer alan doktor Lewis Dodgson karakteri, Jurassic World 3 filmine transfer oldu. Doktor Lewis Dodgson karakterine ünlü oyuncu Campbell Scott hayat verecek. Bu rol ile Campbell Scott, Jurassic World: Dominion filminde kilit bir karakter olacak. 

Doktor Lewis Dodgson Karakteri Hakkında

Jurassic Park filminde Doktor Lewis Dodgson, genetik değiştirme üzerine çalışan ve bu amaç doğrultusunda ürün yetiştiren BioSyn şirketinin başındaydı. Steven Spielberg ise serinin devam filmi “The Lost World: Jurassic Park”ta BioSyn şirketine  yer vermemişti. Ama Doktor Lewis Dodgson karakteri, Cameron Thor ile hayat bulmuştu. Doktor Lewis Dodgson karakteri, Jurassic World: Dominion filminde BioSyn şirketinin başındaki isim olarak yer alacak. 

Jurassic World: Dominion Film Ekibi ve Oyuncu Kadrosu

Jurassic World: Dominion filminin yönetmen koltuğunda Colin Trevorrow oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Jeff Goldblum ve Sam Neill yer alıyor. Son habere göre bu kadroya Campbell Scott dahil oldu. 

Jurassic World: Dominion filmi, coronavirüs salgını nedeniyle herhangi bir erteleme olmazsa ve sinemalar belirlenen kurallar çerçevesinde hizmet vermeye devam ederse 11 Haziran 2021 tarihinde beyazperdede izlenmeye başlanacak.

Yorumlar