Can Evrenol İmzalı Mini Dizi Çıplak Sadece BluTV’de

Can Evrenol İmzalı Mini Dizi Çıplak Sadece BluTV’de

Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikayesi Çıplak BluTV’de başlıyor. 8 bölümden oluşan dizi tüm bölümleri Iphone ile çekilen ilk dizi olacak.

Özel yapımları ve yurt dışındaki sevilen projelerin yer aldığı seçkisiyle Türkiye'nin sevilen dijital platformu BluTV, Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikayesi Çıplak’ı izleyiciyle buluşturuyor. 11 Haziran’da BluTV’de yayına girecek olan Çıplak, Türkiye’de tüm bölümleri iPhone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini de taşıyor. Yapımcılığını TN Yapım’ın üstlendiği, 8 bölümlük mini dizinin başrollerini Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaşıyor.


Çıplak, geçimini eskortluk yaparak kazanan ve tek isteği para biriktirip Galler’e taşınıp yeni bir hayat kurmak olan Eylül’ün gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olmasıyla gelişen olayları anlatıyor.


Senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol’un kaleme aldığı Çıplak’ın yönetmenliğini de Baskın, Housewife, The Field Guide to Evil ve son olarak Peri: Ağzı Olmayan Kız filmlerinin yanı sıra Netflix’in ilk Türk yapımı olan Hakan Muhafız’ın ilk sezon bölümlerini yöneten Can Evrenol üstleniyor. Dizinin müziklerinde ise Jakuzi, Ekin Beril, Nova Norda yer alıyor.

Dizinin Spotify’daki oynatma listesini dinlemek için Tıklayın!

11 Haziran Perşembe günü sadece BluTV’de yayına girecek Çıplak’ın fragmanı:
Yorumlar