Cannes Filmi Another Round'dan Fragman Yayınlandı

Cannes Filmi Another Round'dan Fragman Yayınlandı

Mads Mikkelsen'ın başrolünde yer aldığı Cannes Film Festivali resmi seçkisinde bulunan Another Round filminden fragman yayınlandı.

Cannes Film Festivali resmi seçkisinde yer alan, ünlü oyuncu Mads Mikkelsen'ın başrolünde bulunduğu Another Round (Druk) filminin fragmanı paylaşıldı. Yönetmen koltuğunda Thomas Vinterberg'in yer aldığı filmin yayınlanan fragmanında, alkol kullanıp sarhoş olarak zihinlerini daha çok açmaya çalışan ancak her şeyi daha da kötüye götüren bir arkadaş grubunu görüyoruz.

Senaryosunu Tobias lindholm ve Thomas Vinterberg'in kaleme aldığı Another Round filminin oyuncu kadrosunda Hannibal filminde tanıdığımız Mads Mikkelsen'a; Tommy rolünde Thomas Bo Larsen, Peter rolünde Lars Ranthe, Nikolaj rolünde Magnus Millang, Trine rolünde Maria Bonnevie, Rektor rolünde Susse Wold ve Amelia rolü ile Helenne Reingaard Neumann eşlik ediyor.

Another Round (Druk) Filmi Fragmanı

Orijinal ismi Druk olan filimin konusu ise şöyle: Gündelik hayatın tozunu almanın zamanı geldi. Norveçli bir filozof, insanın kanında % 0,5 gibi çok düşük bir alkol seviyesi ile doğduğunu savunuyor. Bu teoriden esinlenerek Martin, üç arkadaşı ve lise öğretmeni bir alkol deneyi başlatırlar. Onların sıradan varoluşları, sonsuz bir önemsizlikler dizisidir, bu nedenle bu proje tam olarak ihtiyaç duydukları şey olabilir. Her şey hayat dolu dolu yaşamakla ilgili! Churchill ağır bir alkolle WW2 kazandıysa, güçlü damlaların günlük yaşamı nasıl etkileyebileceğini hayal edin? Dört öğretmen ve bir avuç öğrenci sürekli zehirlenme seviyesini korumaya karar veriyor. Alkol etkisi altında dört arkadaş cesur olur ve öğrenim seviyesi ilginç bir şekilde artar. Deney gittikçe hem ilerler hem de raydan çıkmaya başlar. 

Another Round filminin Danimarka'da Eylül ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar