Capcom Serisi Monster Hunter Filminden Fragman Geldi

Monster Hunter filminin yeni vizyon tarihi açıklandı.

Normal koşullarda bu sene Eylül ayında vizyona girmesi beklenen Capcom’un çizgi serisinden uyarlanan ve daha önce 11 milyon kopya satan Monster Hunter World gibi bir seri oyunla tanıdığımız Monster Hunter filminden nihayet bir fragman geldi. Filmin Eylül ayında vizyona girmemesinin ardından atacağı bir sonraki adım merak ediliyordu. Filmin yeni vizyon tarihi belli oldu.

Monster Hunter Filminin Konusu ve Ekibi

Aksiyon ve savaşın tadına varacağımız Monster Hunter; senelerdir çizgi romanlarda ve bilgisayar oyunlarında sürdürdüğümüz “canavar avlama” temasını artık beyazperdeye taşıyor. Daha önce serinin oyunlarını oynamış olanları çok heyecanlandıran film nihayet yeni bir vizyon tarihiyle geliyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Resident Evil filmlerini yöneten Paul W.S. Anderson oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Milla Jovovich, Ron Perlman ve T.I. Harris yer alıyor.

Monster Hunter Filminin Vizyon Tarihi

Monster Hunter filminden paylaşılan çok çok kısa fragmanda iddialı sözlerin yanısıra yeni vizyon tarihi olarak 2020 Aralık ayı duyuruluyor. Ancak mevcut koşullarda mevcut vizyon tarihinin; özellikle sadece sinema salonlarında yer alacağını iddia eden bir film için inandırıcı ve güvenilir olmadığını belirtelim.

Monster Hunter Filminin Yeni Fragmanı

Yorumlar