Captain Marvel 2'nin Vizyon Tarihi Hakkında Yeni İddia

Captain Marvel 2'nin Vizyon Tarihi Hakkında Yeni İddia

Marvel Sinematik Evreni'nin ilk solo süper kahraman filmi Captain Marvel'ın devam filmi, bugün ortaya çıkan bilgilere göre 2022'de vizyona girecek.

Captain Marvel, gişede 1.1 milyar dolar sınırı aşarak beklenenin çok üstünde bir başarı elde etmişti. Avengers: Endgame filminde Thanos'a karşı verilen mücadelede Carol Danvers'ın yani Captain Marvel'ın büyük bir rolü vardı. Captain Marvel 2'nin  kaderi hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Artık şimdi bir cevabımız var gibi görünüyor. Captain Marvel'ın beyaz perdeye dönmesi birkaç yıl sürecek. Ancak karakteri çok yakında tekrar görme fırsatımız olabilir. Bir bilgiye göre, Captain Marvel 2'nin çalışmalarına başlandı ve muhtemelen 2022 yılında sinemalarda yerini alacak.

Marvel Studios tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak Hollywood Reporter'ın aktardığı bir bilgiye göre; yazar Megan McDonnell'ın yaklaşan Disney+ serisi WandaVision çalışmalarının ardından Captain Marvel 2'nin senaryosunu yazacak.

Görünüşe göre Marvel Studios, ilk Captain Marvel filmini yöneten Ryan Fleck ve Anna Boden'ın devam filmi için geri dönmelerini beklemediğinden yeni bir yönetmen arayışı sürüyor. bir bilgiye göre Kevin Feige, şu anda devam filmini yönetecek kadın yönetmen arıyor. Bu gelişme Fleck ve Boden'ın Marvel Studios ile ilişkisinin sona erdiği anlamına gelmiyor. Çünkü ikilinin Disney+ için farklı bir projede yer alacaklarını gösteriyor.

Ayrıca Captain Marvel 2'nin hikayesi geçmişte olmayacak; ilk film 90'larda Iron Man'in ilk olaylarından önce yer alırken, devam filmi ise günümüzde geçecek. Captain Marvel'ı canlandıran Brie Larson, daha öncesinde filmin durumu hakkında bahsedilirken ne zaman çıkacağını bilmediğini söylemişti.

Kaynak: https://comicbook.com/marvel/2020/01/23/captain-marvel-2-development-wandavision-writer-2022-release/

Captain Marvel 2

Captain Marvel 2

Vizyon Tarihi: 11 Kasım 2022
Oyuncular:
Yönetmen:

Yorumlar