Captive State Filminden Türkçe Altyazılı Fragman!

Vera Farmiga, Machine Gun Kelly, John Goodman, Ashton Sanders gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu filmi Captive State'in Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini Kaçış, Maymunlar Cehennemi: Başlangıç, Kumarbaz filmlerinden tanıdığımız 45 yaşındaki İngiliz yönetmen Rupert Wyatt'ın yaptığı; başrollerinde ise Vera Farmiga, Machine Gun Kelly, John Goodman, Ashton Sanders gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu filmi Captive State'in Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Captive State filmi "tutsak eyalet" adından da anlaşılabileceği gibi 10 yıl kadar önce uzaylılar tarafından işgal edilmiş Chicago'da yaşanan olayları anlatıyor. Filmin Türkçe altyazılı fragmanında bir bilgisayar yazılımının dünyadaki bütün suçları, yoksulluğu bitirdiklerini söylediği ve insanları teşekkür etmeye çağırdığı anları görüyoruz. Elbette fragmanın sonunda da dünyayı işgal eden o gizemli güçlerin alana gelişine tanıklık ediyoruz. İnsanoğlunun Chicago'yu 10 yıllık aradan sonra uzaylıların elinden alma mücadelesine yer verecek olan filmin 29 Mart 2019'da vizyona girmesi bekleniyor.
İstila Altında

İstila Altında

Vizyon Tarihi: 15 Mart 2019
Yönetmen:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.