Cem Yılmaz’dan Dizi Müjdesi!

Cem Yılmaz’dan Dizi Müjdesi!

Komedyen Cem Yılmaz, G.O.R.A. filminin unutulmaz karakterlerinden Erşan Kuneri’ ye ait bir dizi yapacak.

Geçtiğimiz günlerde Cüneyt Özdemir’ in YouTube kanalına konuk olan usta komedyen Cem Yılmaz, eğlenceli sohbet sırasında G.O.R.A. filminin unutulmaz karakteri Erşan Kuneri’ yi televizyon ekranlarına taşımak istediğinden bahsetti. Yılmaz’ ın, 2004 yapımı filmde kendi canlandırdığı karakterlerden biri olan erotik film yapımcısı Erşan Kuneri’ yi neden odağına almadığı sıkça gündeme gelen konulardan biriydi.  Usta komedyen bu sorular şöyle yanıt verdi:

Komik bir karakter. Bir niyetim var, Erşan Kuneri ile ilgili bir şey yapma niyeti… Sinema filmi yapmakla ilgili çekincem belki haklı bir şeye dokunuyor. Çünkü, dil, muhataplar, filmin +18 yemesi meselesi ile uğraşmamak için başka bir platforma yapmayı planlıyorum, bir dizisini. Bir dizi yapmayı düşünüyorum; Erşan Kuneri hayatı ve eserleri diye…

G.O.R.A. Filmi Rekor Kırmıştı

Ömer Faruk Sorak tarafından yönetilen G.O.R.A. filminin senaryosunda Cem Yılmaz’ ın ve abisi Can Yılmaz’ ın imzası var. Film tam olarak 36 hafta vizyonda kaldı ve 4 milyondan fazla kişi tarafından izlenerek  25 milyon TL hasılat elde etmiştir. 

Yorumlar