Cem Yılmaz; Erşan Kuneri'yi Dizi Yapacak

Cem Yılmaz; Erşan Kuneri'yi Dizi Yapacak

Cem Yılmaz; Erşan Kuneri dizisi yapacağının müjdesini verdi.

GORA ve AROG filmlerinin bir nevi devamı sayılabilecek ve uzun yıllardır hayranları tarafından istenen nostaljik Yeşilçam yolculuğu Arif V 216 filminin ardından Türkiye’de ilk kez denenen bir biletle birer saatlik iki filmin izlendiği Karakomik Filmler projesini hayata geçiren usta komedyen Cem Yılmaz; yeni projesinin müjdesini verdi. Karakomik Filmler 2’nin vizyona girmesine günler kala Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalına konuk olan Cem Yılmaz; Karakomik Filmler’den sonra yine farklı bir şey deneyeceğini belirtti.

Erşan Kuneri Dizi Oluyor

Gora filminde Faruk karakterinin gençliğinde tanıştığı film yapımcısı aynı zamanda Arif V 216 filminde Arif karakterini Tarkan şarkılarıyla ünlü yapan müzik yapımcısı Erşan Kuneri karakterinin hayatı Cem Yılmaz tarafından dizi haline getirilecek. Cem Yılmaz; kendi yarattığı aşırı renkli bir karakter olan Erşan Kuneri’nin hikayesinin anlatılacağı dizinin isminin de Erşan Kuneri’nin Hayatı ve Eserleri olabileceğini belirtti.

8 Bölüm Cem Yılmaz Dizisi Geliyor

Erşan Kuneri’nin 1975-1978 yılları arasındaki maceralarını anlatmak istediğini belirten Cem Yılmaz; bu projeyi 8 bölümlük bir dizi halinde hazırlamak ve sansür sorunu ile karşılamayacağı bir platformda yayınlamak istiyor. Dizide Erşan Kuneri’nin Türkiye’de özellikle sinema sektöründe yeni şeyler denemeye çalıştığı eğlenceli bir dönem anlatılacak.

Yorumlar