Cem Yılmaz; Erşan Kuneri'yi Dizi Yapacak

Cem Yılmaz; Erşan Kuneri'yi Dizi Yapacak

Cem Yılmaz; Erşan Kuneri dizisi yapacağının müjdesini verdi.

GORA ve AROG filmlerinin bir nevi devamı sayılabilecek ve uzun yıllardır hayranları tarafından istenen nostaljik Yeşilçam yolculuğu Arif V 216 filminin ardından Türkiye’de ilk kez denenen bir biletle birer saatlik iki filmin izlendiği Karakomik Filmler projesini hayata geçiren usta komedyen Cem Yılmaz; yeni projesinin müjdesini verdi. Karakomik Filmler 2’nin vizyona girmesine günler kala Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalına konuk olan Cem Yılmaz; Karakomik Filmler’den sonra yine farklı bir şey deneyeceğini belirtti.

Erşan Kuneri Dizi Oluyor

Gora filminde Faruk karakterinin gençliğinde tanıştığı film yapımcısı aynı zamanda Arif V 216 filminde Arif karakterini Tarkan şarkılarıyla ünlü yapan müzik yapımcısı Erşan Kuneri karakterinin hayatı Cem Yılmaz tarafından dizi haline getirilecek. Cem Yılmaz; kendi yarattığı aşırı renkli bir karakter olan Erşan Kuneri’nin hikayesinin anlatılacağı dizinin isminin de Erşan Kuneri’nin Hayatı ve Eserleri olabileceğini belirtti.

8 Bölüm Cem Yılmaz Dizisi Geliyor

Erşan Kuneri’nin 1975-1978 yılları arasındaki maceralarını anlatmak istediğini belirten Cem Yılmaz; bu projeyi 8 bölümlük bir dizi halinde hazırlamak ve sansür sorunu ile karşılamayacağı bir platformda yayınlamak istiyor. Dizide Erşan Kuneri’nin Türkiye’de özellikle sinema sektöründe yeni şeyler denemeye çalıştığı eğlenceli bir dönem anlatılacak.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.