Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler’den İki Fragman Birden

Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler’den İki Fragman Birden

Karakomik Filmler 2 Arada ve Kaçamak filmlerinden fragman paylaşıldı.

Gelecek ay  gösterime girecek olan Karakomik Filmler aynı seansta iki film olmak üzere seyirciyle buluşacak. Cem Yılmaz’ ın senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği yapım zengin kadrosu ile nefes kesti.  

 

Cem Yılmaz filmlerinin olmazsa olmaz isimleri Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Ozan Güven’i tekrar izleme şansı yakalarken, kadroda yer alacak diğer isimler ise Cem Davran, Can Yılmaz, Nilperi Şahinkaya, Necip Memili, Cemre Ebuzziya ve Uraz Kaygılaroğlu olacak.

 

Karakomik Filmler Kaçamak

Filmde ailelerine yalan söyleyerek evlerinden ayrılarak hep beraber kafa dağıtmak isteyen ve lüks bir otelde buluşmayı planlayan bir grup erkeğin otellerine yakın bir araziye uzaylıların iniş yapması sonucu yaşadıkları olaylar anlatılıyor. Can Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Necip Memilli ve Nilperi Şahinkaya filmin bu kısmında usta komedyen ile seyirci karşısına çıkacak.

Karakomik Filmler  2 Arada

Fragmanı izlediğimiz anda dramatik bir hava etkisi yaratsa da ters köşe yapması beklenen film,  arabalı vapur çalışanı Metin’ in hikayesine odaklanıyor. Cem Yılmaz’ a filmin bu bölümünde Ozan Güven, Cem Davran, Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Ebuzziya eşlik ediyor.

Karakomik Filmler, 18 Ekim'de sinemalarda!

Karakomik Filmler

Karakomik Filmler

Vizyon Tarihi: 21 Ekim 2019
Tür:

Yorumlar