Cem Yılmaz; Karakomik Filmler ve Defne Samyeli Dedikodularına Cevap Ve

Cem Yılmaz; Karakomik Filmler ve Defne Samyeli Dedikodularına Cevap Ve

Cem Yılmaz kendisi hakkındaki eleştirilere kendi üslubuyla, esprili bir cevap verdi.

Türk sinemasının usta ismi, birçok önemli filme hayat vermiş, başarılı komedyen ve aktör Cem Yılmaz; Zorlu PSM'de düzenlenen gösterisinde son zamanlarda kendisine yöneltilen bazı eleştirilere esprili cevaplar verdi.

Karakomik Filmler Beğenilmedi 

Mısır Krizi olarak adlandırılan ve yeni bir sinema yasasının oluşturulması ile ancak çözülebilen problemlerden dolayı Cem Yılmaz yılbaşında vizyona girmesi beklenen Karakomik Filmler isimli yapımlarını yıl sonuna ertelemişti. Türk sinemasında daha önce denenmeyen bir şeyi deneyen Yılmaz; birer saatlik iki filmi tek bilet ile izlenebilecek şekilde gösterime soktu. Ancak Yılmaz'dan gelen bu yenilikçi hamleye kendi hayranları dahi tepkisiz kaldı. Gişede yarım milyon izleyiciyi ancak geçebilen film şimdi de Recep İvedik 6 filmine karşı mücadele ediyor. Film hakkında eleştiriler devam ederken bir de uzun süredir devam eden ve çok beğeni toplayan Cem Yılmaz - Defne Samyeli ilişkisi de bitince Yılmaz; son dönemin en çok konuşulan ismi oldu.

"Film Battı, Defne Tekmeyi Koydu"

Cem Yılmaz en sonunda kendisi hakkında bu kadar konuşulmasına kendi esprili üslubuyla bir cevap verdi. Gösterisi esnasında kendisine yöneltilen eleştiri ve yorumları hatırlayan Yılmaz: "Film gişede çakıldı diyorlar. Tamam çakıldı. Defne de tekmeyi vurdu." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar