Cemal Hünal ve Merve Sevi'den Cesedin Ölümü Geliyor

Cemal Hünal ve Merve Sevi'den Cesedin Ölümü Geliyor

Cemal Hünal ve Merve Sevi’den 'Cesedin Ölümü' filmi geliyor.

Birçoğumuzun aklında Issız Adam filmindeki rolü ile kalan ve daha sonra kariyeri boyunca bu filmdeki performansının bağlayıcılığından kurtulamayan Cemal Hünal ve yine benzer bir şekilde 2006 senesindeki unutulmaz Yalancı Yarim dizisi ile hafızalara kazınıp takip eden yıllarda çeşitli komedi dizi ve filmlerinde yer alan Merve Sevi; birlikte oldukça ilginç bir uluslararası projeye imza atıyorlar.

CESEDİN ÖLÜMÜ FİLMİ KONUSU VE KADROSU

Erhan Kahvecioğlu ve New Gate Film tarafından yapılan; Cem Uçar’ın yönettiği Cesedin Ölümü filminin türü bir psikolojik gerilim olacak. Filmin başrollerinde Cemal Hünal, Merve Sevi ve Duygu Şen var. Filmde Cemal Hünal’ın hayat vereceği Morales karakteri yeryüzünde tanrının temsili olarak bulunacak ve insanlar ile bir nevi adalet savaşı verecek.

CESEDİN ÖLÜMÜ FİLMİ VİZYON TARİHİ

Cesedin Ölümü; vizyon macerasına ilginç bir şekilde Kuzey Avrupa’dan başlayacak. Uluslararası niteliğiyle bu ortak yapımın gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında büyük yankı uyandırması bekleniyor. Film Haziran ayında ilk olarak İsveç, Norveç ve Danimarka’da vizyona girecek.

Cesedin Ölümü

Cesedin Ölümü

Tür:
Yönetmen:

Yorumlar