Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Filmi İçin Ağlatan Basın Toplantısı

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Filmi İçin Ağlatan Basın Toplantısı

Rekortmen milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan film için basın toplantısı yapıldı.

Yapımcılığını Ayla, Müslüm, Türk İşi Dondurma gibi filmleri de yapan ve çok tartışılan Mustafa Uslu’nun yaptığı Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin çekimleri Bulgaristan’ın çeşitli noktalarında devam ediyor. Filmin yapımcısı, yönetmeni ve oyuncuları; Süleymanoğlu’nun memleketinde, onun akrabaları ile birlikte duygusal bir basın toplantısı yaptı. Toplantıda önemli açıklamalar yapılırken, katılımcılar gözyaşlarını tutamadı. Basın toplantısı Bulgar basını tarafından da ilgiyle takip edildi.

 

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filmi Hakkında Yorumlar

Mustafa Uslu:Tarihe tanıklık ediyoruz. Naim Süleymanoğlu’nun ailesi ile senaryo aşamasında sohbet ettikçe onun çocukken de mucize olduğunu gördük. Nasıl bir adam olacağı belliymiş. O bizi mucizelere alıştırdı. Dünyaya ülkemizi Türk gibi güçlü sözleriyle tanıttı. Bizim gibi dünyayı da şaşırttı.”  
Yönetmen Özer Feyzioğlu: Filmin bir bölümünü burada, Bulgaristan’da çekmek bir süs değil. Çok kıymetli bir şey. Naim; 19 yaşında soydaşlarının haklarını duyurmak için sporu seçti. Bu hepimizi duygulandırdı.”  
Naim Süleymanoğlu’na hayat veren başrol oyuncusu Hayat Van Eck:Naim Süleymanoğlu’nu ilk kez okulda, 4. sınıfta tanıdım. Bugüne kadar onu tanıdığımı sanırdım ancak film çekimleri başlayınca hiç tanımadığımı öğrendim. O çok çalışmış. Tutku ve vatan sevgisiyle kendi halkı için yaptıkları inanılmaz. Olabildiğince hakkını vererek sunmaya çalışıyoruz."
 

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek

Çekimleri devam eden ve Süleymanoğlu’nun ailesinin de katılımıyla oldukça duygu yüklü bir basın toplantısı geçiren Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi için planlanan vizyon tarihi 25 Ekim 2019.
 
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Vizyon Tarihi: 22 Kasım 2019
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar