Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminden Son Fragman Yayınlandı

Merakla beklenen “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu“ filminden son fragman yayınlandı.

Dijital Sanatlar Yapımevi'nin beklenen filmi Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'ndan son fragman yayınlandı. 22 Kasım tarihinde sinemalardaki yerini alacak film, Naim Süleymanoğlu'nun Bulgaristan'dan Türkiye'ye uzanan hüzün, gurur ve başarılarla dolu hayatından kesitler içeriyor.

Dünya spor tarihine adını silinmez bir şekilde yazdıran, branşında imkansız gibi görünen başarılarıyla üst üste aldığı "Yılın Sporcusu" ödülleriyle olimpiyat şampiyonumuz olan Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan, "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" filmi 22 Kasım tarihinde vizyona giriyor. Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu'nun üstlendiği filmin senaristliğini ise Barış Pirhasan yaptı. Filmin müziklerini ise Fahir Atakoğlu yaptı.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminin Konusu

Dünya spor tarihine adını silinmez bir şekilde yazdıran Naim Süleymanoğlu' nun efsanevi hayat hikayesi konu ediliyor. Hayatına; 47 Dünya Rekoru, üç farklı olimpiyatta kazanmış olduğu Altın Madalya,7 Dünya Şampiyonluğu, 6 Avrupa Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlığı kaldırabilen tek sporcu olmarak tarihe geçti. Naim Süleymanoğlu'nu Hayat Van Eck, babasını Yetkin Dikinciler, annesini ise Gürkan Selen Öztürk canlandırıyor. Naim Süleymanoğlu'nun yeteneğini keşfeden ve onu dünya arenalarına hazırlayan ilk antrenörü Enver Türkileri ise Gürkan Uygun canlandırıyor.
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Vizyon Tarihi: 22 Kasım 2019
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar