Chris Evans'ın Yer Aldığı The Red Sea Diving Resort Filminden Fragman

Captain America macerası biten Chris Evans’ın yeni filminden fragman yayınlandı.

Marvel bünyesinde kendi filmleri ve Avengers serisi ile uzun yıllardır başarıdan başarıya koşan Chris Evans için Captain America defteri Avengers: Endgame filmi ile büyük olasılıkla kapandı. Chris Evans için de başka projelere yönelme zamanı geldi. Evans’ın rol aldığı Knives Out filmi vizyona girmek için gün sayarken, diğer bir filmi olan Netflix yapımı The Red Sea Diving Resort’tan da fragman yayınlandı.

 

The Red Sea Diving Resort Filminin Konusu

Gerçek bir hikayeden esinlenilen The Red Sea Diving Resort’ta İsrail’e kaçak yollarla göçmenleri sokmaya çalışan bir ekibi hikayesi anlatılacak. Filmin gerçek hikayesine göre 80’li yılların başında bir grup uluslararası ajan ve Etiyopya vatandaşı; Sudan’a yapılan bir çöl tatili görüntüsü altında İsrail’e birçok mülteciyi sokmayı başarıyorlar. Filmdeki ajan ekibine Chris Evans ve Michael Kenneth Williams liderlik edecek. Evans’ın canlandıracağı karakter: Ari Kidron, Williams’ınki ise: Kabede Bimro.

The Red Sea Diving Resort Filminin Fragmanı Ve Vizyon Tarihi

Öncelikle filmin fragmanını izlemeden önce uyarıyoruz. Bu fragman içinde filme dair bütün detayları barındıran ve izleyiciye bir sürü spoiler veren türden. Filmi merak ediyorsanız, olan biteni erkenden öğrenmemek için izlememek hayrınıza olabilir. 
 
The Red Sea Diving Resort filminin Netflix platformundaki yayın tarihi 31 Temmuz 2019.  
The Red Sea Diving Resort

The Red Sea Diving Resort

Vizyon Tarihi: 31 Temmuz 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar