Chris Hemsworth’ lü Thor 4 Filmi Geliyor

Chris Hemsworth’ lü Thor 4 Filmi Geliyor

Marvel Sinematik Evren’ in yakışıklı tanrısı Thor, devam filmi ile tekrar izleyici karşısına geçiyor.

Avengers: Endgame filmi ile Marvel’ a veda edip etmeyeceği belli olmayan Chris Hemsworth, hayranlarını sevindiren bir gelişme ile tekrar Thor karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Ciddi bir kitleye sahip olan filmin yönetmenliğini  Taika Waititi üstleniliyor.  Waititi, daha öncede Thor: Ragnarok filminin de yönetmen koltuğunda oturmuş ve birçok olumlu yorum almıştı.  Hatta hayranları tarafından en beğenilen Thor filmi olmuştu.

 

Serinin son filminde Thor, Ölüm Tanrısı olan  kız kardeşi Hela’yı yenmesinin ardından büyük bir değişim yaşamış ve Thor’ un eski halinden eser kalmaması hayranlarının pek hoşuna gitmemişti. Thor’ un, Guardians of The Galaxy ekibine katılacağı yönünde çıkan haberler henüz bir netliğe kavuşmamış olsa da yakınlarda durumun kesinleşmesi bekleniyor.

Taika Waititi, Thor 4 Filmi İle Planlarını Değiştirdi

Yönetmenin en merak edilen yapımları arasında yer alan Akira filmi, Thor 4 ile Warner Bros. tarafından ileri tarihe atıldı. 2021 yılının Mayıs ayında vizyona girmesi beklenen filmin yapımcısı ise Leonardo DiCaprio’ydu.  Milyon dolarlık yatırım yapılan proje şuan belirsizliğe itildi gibi görünüyor. Animasyon filmi bulunan Akira filmi bir manga uyarlaması olacak. 
Thor 3: Ragnarok

Thor 3: Ragnarok

Vizyon Tarihi: 10 Ekim 2017
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar