Christopher Nolan İmzalı Tenet Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Christopher Nolan İmzalı Tenet Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Robert Pattinson ve John David Washington ın başrollerinde yer aldığı Tenet filmi 17 Temmuz 2020 yılında seyirci ile buluşacak.

Gelecek sene izleyici ile buluşması merakla beklenen Tenet filminin ilk fragmanı yayınlandı. Dunkirk, Memento, Inception ve birçok  başarılı filmi sinemaya kazandıran usta yönetmen Christopher Nolan, yeni filmi Tenet ile ilgili detayları oldukça gizli bir şekilde yürüttü.

Son olarak The Lighthouse filmi ile seyirci karşısına çıkan İngiliz oyuncu Robert Pattinson ve BlacKkKlansman (Karanlıkla Karşı Karşıya) filmindeki performansı ile övgüleri toplayan John David Washington filmin başrollerini üstleniyor.  Filmde ikiliye Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine Clémence Poésy, Dimple Kapadia gibi isimler eşlik ediyor. Çekimleri başlarken,  uluslararası bir casusluk hikayesini anlatan ve epik bir aksiyon filmi olarak seyirci karşısına çıkması beklenen filmin yayınlanan ilk fragmanında hikayenin bundan çok daha karışık olacağını görüyoruz. Ve buda merakla bekleyen izleyicinin heyecanını daha da arttırıyor.

14 sene sonra bambaşka bir kurgucu ile çalışmaya başlayan Nolan, filmin müzikleri içinde Creed, Creed II ve Black Panther  filmlerindeki besteleri ile adını duyuran Ludwig Göransson ile birlikte çalışmaya başladı. Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet, 17 Temmuz 2020’de sinemalarda.

Yorumlar