Christopher Nolan İmzalı Tenet Filminin Fragmanı

Usta yönetmen Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet’in fragmanı yayınlandı.

Sinemanın son 20 senesine tam anlamıyla damga vurmuş ve özellikle bilim kurgu alanında dünyanın en iyi yönetmenlerinden sayılan Christopher Nolan’ın Dunkirk filminin ardından verilen 2 yıllık aranın sonunda Tenet filmiyle perdeye damga vurması bekleniyor. Tek başına bir Nolan filmi olması bile oldukça büyük heyecan uyandıran filmin konusu ve kadrosu da bir hayli iddialı. Bir de filmin etkileyici fragmanı da eklenince...

 

Tenet Filminin Konusu

Güçlü kadrosuyla farklı ülkelerde çekimleri gerçekleştirilen Tenet filminin fragmanı yayınlansa da oldukça ilginç bir şekilde konusu hala saklanıyor. Uluslararası ve epik bir casusluk filmi olacağı belirtilen Tenet’in detaylı konusu ne zaman paylaşılacak, bu konuda herhangi bir bilgi bulunmuyor.
 

Tenet Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Christopher Nolan’ın yazıp yönettiği Tenet filminin oldukça iddialı bir kadrosu var. DC Stüdyoları’nın yeni Batman’i olan Robert Pattinson, John David Washington, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor Johnson, Michael Caine, Kenneth Branagh kadronun dikkat çeken yıldızları. Film vizyon için son 1 yıllık dönemine girdi. Tenet filminin vizyon tarihi 17 Temmuz 2020.
 

Yorumlar