Chucky'nin TV Dizisinden İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Chucky'nin TV Dizisinden İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

İnsanları korkutan peluş oyuncak Chucky'nin TV dizisinden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Chucky, 2021'de TV dizisi olarak karşımıza çıkacak.

İlk kez 1988 yılında beyaz perdede karşımıza çıkan Chucky, sinemanın en ikonik karakterlerden birisi olarak günümüze kadar korku filmi severlerin unutulmaz filmleri arasında yer almayı başardı. Günümüzde ise Chucky, 2021 yılında TV dizisi olarak daha uzun bir hikaye ile izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Orijinal serinin yazarı ve yönetmeni olan Don Mancini tarafından hayata geçirilecek yeni Chucky dizisi, NBC'nin SYFY ve USA Network kanallarında yayınlanacak. Seride, Chucky'nin orijinal seslendirmesini yapan Brad Dourif ve ortak yapımcılardan olan David Kirschner de projede yer alan isimler arasında yer alıyor.

Chucky TV dizisi  ilk tanıtım videosu

2021 yılında yayınlanacak Chucky TV dizisinin serinin dokusunu bozmayacağını belirten Mancini, TV dizisinin 30 yıllık hikayeden bağımsız bir yapım olmayacağını söyledi. Yayınlanacak dizide serinin hayranlarının memnun olacağı yeni karakterlerin de inşa edildiğini dile getiren Don Mancini, yeni hikayenin Chucky hakkındaki bazı sorulara yanıt vereceğini ve 30 yıllık hikayedeki eksik kalan bazı boşlukları dolduracağını söyledi.
Önümüzdeki yıl hayranları ile buluşacak Chucky TV dizisi, 7 filmden oluşan orijinal serinin devamı niteliğinde olacak ve hikayeyi daha da genişletecek.

Yorumlar