Çiçek Boğa “Feridnand” İçin Geri Sayım!

Macera dolu animasyon filmi Ferdinand için geri sayım başladı. Blue Sky Studios ve Munro Leaf & Robert Lawson'ın “The Story of Ferdinand” " adlı kitabından esinlenilerek yapılan  Rio ve Buz Devri serisinin ilk üç filminin yönetmeni olan Carlos Saldanha'dan "Ferdinand"; seyircinin kalbini ısıtan bir animasyon komedidir. 

"Ferdinand" büyük bir kalbi olan dev bir boğanın hikayesini anlatıyor. Tehlikeli bir canavarla karıştırıldıktan sonra, yakalanıp evinden koparılır. Ailesine geri dönmeye karar verdiğinde yanlış bir ekiple son macerasına atlar. İspanya'da geçen Ferdinand, bir boğayı onun dış görünüşüne göre yargılamamanız gerektiğini ispatlar. Filmi seslendirenler; John Cena, Kate McKinnon, Gina Rodriguez, Anthony Anderson’dur.
Altın kalpli nazik boğa Ferdinand sakin mizacına ve doğa sevgisine rağmen dış görünüşü sebebiyle vahşi bir canavar olarak algılanır. Tehlikeli bir canavarla karıştırıldıktan sonra yakalanıp evinden ayrı düşürülür. Kendini İspanya'da bulan Ferdinand, evine dönmeye kararlıdır. Ancak bunun için alabileceği bütün yardıma ihtiyacı olacaktır. Zira insanların ona yüklediği anlamla kendi olduğu boğa bambaşkadır.
Film 22 Aralık 2017’de ülkemizde gösterime girecek.

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler