Cillian Murphy’li Sessiz Bir Yer 2 Filminden Özel Video

Sessiz Bir Yer 2 filminden Cillian Murphy, Emily Blunt ve John Krasinski’nin yer aldığı özel kamera arkası videosu yayınlandı.

Emily Blunt ve John Krasinski’ nin başrollerini paylaştığı Sessiz Bir Yer filmi, 91. Akademi Ödülleri'nde En İyi Ses Kurgusu kategorisinde adaylık elde etmişti. 17 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen film, dünya çapında 334 milyon dolar hasılat kazanarak ikinci film için kolları sıvadı.


Distopik bir evrende yaşam mücadelesi veren Abbot ailesinin hikayesini anlatan ilk film, sessizlik kuralı bulunan atmosferde, hayatta kalmak için bir takım önlemler alan ailenin dünyaya yeni gelen bebekleri ve kuralı bozmaları başlarına bir felaketi getirmişti fakat finalde bu felaketi önlemek adına büyük bir adım atılmıştı. Sessiz Bir Yer 2 ise Abbott ailesinin babası Lee Abbott'ın ölümünün ardından aralarına katılan bebekle beraber daha büyük bir hayatta kalma mücadelesine başlıyor. Zengin kadrolu ikinci filmde, ailenin başka bir yere taşınmak için hareket edişi ve karşılarına çıkan başka insanlarla yaşadıkları olaylar konu ediliyor.


Emily Blunt’ ın yanı sıra kadroda Cillian Murphy başta olmak üzere Djimon Hounsou ve Wayne Duvall gibi isimlerde ilk kez yer alacak. Sessiz Bir Yer 2 filmi tüm dünya ile aynı anda 20 Mart’ta vizyonda!

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.