Cinedb, Türkiye'nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle'da!

Cinedb, Türkiye'nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle'da!

Cinedb'nin de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bundle dünyanın dört bir yanından 13 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. 

Gündem, sinema ve kültür, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Cinedb Artık Bundle'da!

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bundle'da Cinedb'yi Takip Et

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Cinedb'yi aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!
Bundle'ı Burdan İndirin: http://bundle.app
Cinedb IOS Uygulamasını Burdan İndirin: https://apple.co/3auP6dV

Yorumlar