Cinemaximum’dan Türkiye’nin İlk Çocuk Sineması

Cinemaximum’dan Türkiye’nin İlk Çocuk Sineması

Türkiye’nin ilk “Çocuk Sineması ve Oyun Alanı” CineMini, 19 Eylül Perşembe günü Cinemaximum Palladium’da gerçekleşen etkinlikle açıldı.

Türkiye’nin dört bir yanına dünya standartlarında sinema hizmeti götürmeyi ve sinema izleme kültürünü her ile yaymayı ilke olarak benimseyen CGV Mars Entertainment Group’un çocuklara özel sinema konsepti CineMini açıldı. Türkiye’nin ilk “Çocuk Sineması ve Oyun Alanı” CineMini, 19 Eylül Perşembe günü ünlü sinema eleştirmeni ve yazar Burak Göral’ın katılımı ve çocuklara özel film gösterimi ile Cinemaximum Palladium’da açıldı. Etkinlikte çocuklar kendilerine özel oyun alanı vesinema salonunda filmin keyfini çıkarırken ebeveynler Burak Göral’ın söyleşisine katıldı.

Sinema aracılığıyla çocukların gerçek hayatı daha kolay anlamlandırabileceğine inanan Göral, söyleşide ebeveynlere çocuklarla izlenecek filmler hakkında yönlendirmeler yaptı. Çocukların yeni sosyal alanı olan CineMini’nin açılışına katılım yoğun oldu.

Çocuklar İçin Sosyal Bir Alan

Çocuklara özel bilet gişesi ve oyun alanlarına sahip Türkiye’nin ilk çocuk sineması CineMini, çocuklara oyun oynayıp film izleyebilecekleri sosyal bir alan sunuyor. Tamamen çocuklar için tasarlanmış 26 kişi kapasiteli sinema salonunda çocuklar filmin keyfini doyasıya yaşarken oyun alanında eğlenceli zaman geçirebiliyor.
Çocukların sosyalleşmesi ve sinema kültürünü küçük yaşlarda edinmeleri adına tasarlanan CineMini’de çocuklar oyun oynayıp, sosyalleşirken bir yandan da en sevdikleri filmleri beyazperde de izleyerek, sinema dünyasının büyülü atmosferini deneyimleme şansını yakalayacaklar.

Film Gibi Doğum Günleri CineMini’de

Çocuklara özel olarak tasarlanan ve geliştirilen CineMini’de, tüm sene heyecanla bekledikleri doğum günlerini çocuklara bir film gibi yaşatabilirsiniz. Özel oyun alanı ve çocuklara özel tasarlanmış renkli sinema salonunda çocuğunuza film gibi bir doğum günü organize ederek, doğum gününü unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz. Çocuklara özel hazırlanan ikramlar ile çocuklarınız unutulmaz bir doğum günü yaşarken, siz de onların mutluluğunun keyfini sürebilirsiniz.

Yorumlar