Çizgi Roman Uyarlaması Warrior Nun’dan İlk Fragman

Çizgi Roman Uyarlaması Warrior Nun’dan İlk Fragman

Ben Dunn’ ın çizgi roman serisinden uyarlanan Warrior Nun’dan ilk fragman yayınlandı. Netflix orijinal dizisi Simon Barry yaratıldı.

Bu senenin en iddialı Netflix yapımları arasında yer alan Warrior Nun dizisinin heyecanla beklenen ilk fragmanı paylaşıldı. Ben Dunn’ ın çizgi roman serisinden uyarlanan dizinin özellikle çizgi roman severler tarafından büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. 

Simon Barry tarafından yaratılan dizinin kadrosunda Tristán Ulloa, Kristina Tonteri-Young, Lorena Andrea, Toya Turner, Thekla Reuten, Sylvia De Fanti, Emilio Sakraya, Olivia Delcan, Joaquim De Almeida, May Simón Lifschitz, Dimitri Abold ve Charlotte Vega gibi isimler yer alıyor. 

Warrior Nun, ölümden dönen Ava adlı bir kızın sırtında gizemli bir sembol ile kilisede uyanması sonucu gelişen olayları konu alıyor. Bu sembol sayesinde katı nesneler ve masallar arasında geçiş özelliği dahil olmak üzere birçok güce sahip olan Ava, dünyayı şeytanlar koruyan rahip ve rahibeler tarafından işe alınır. Mücadeleci rahibeler Beatrice, Shotgun Mary, Lilith ve Camila ile tanışan Ava, bir şekilde cennete portal açan kötü güçlere sahip bir kadını durdurmak için savaşır.

Warrior Nun, 2 Temmuz 2020 tarihinde Netflix’te seyircisi ile buluşacak.

Yorumlar