Coronavirüs Nedeniyle Ertelenen Yeni Filmler Belli Oldu

Coronavirüs Nedeniyle Ertelenen Yeni Filmler Belli Oldu

Coronavirus Nedeniyle Vizyonları Ertelendi!

Tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirus nedeniyle Çin ve İtalya'daki sinemalar hükümet kararıyla kapatılırken insanlar kalabalık ortamlarda bulunmamaya çalışırken vizyona girecek filmler ise sinemadan çekiliyor.

Ertelenen Yeni Filmler Hangileri?

Mart ve Nisan ayları içerisinde vizyona girmeleri planlanan Mulan, The New Mutants ve Antlers yapıtlarının vizyon tarihleri ertelendi. Daha önce Fast & Furious 9 ile Sessiz Bir Yer 2'nin ertelendiği resmi olarak açıklanmıştı. Şimdi ise Disney'in yeni live-action uyarlaması olan ve Çin'de büyük hasılat elde etmesi planlanan Mulan filmi, yaklaşık 2 yıldır vizyon takvimi sürekli değişen ve bir türlü seyircisiyle buluşamayan The New Mutants ve sinemaseverlerin merakla beklediği sınırları zorlayacağı düşünülen korku filmi Antlers filmi vizyondan çekildi.

Disney; Ertelemeler ve Coronavirüs İle İlgili Açıklama Yaptı

Disney, yapılan erteleme ile ilgili açıklaması ise şöyleydi: "Herkesin bildiği gibi bu hızla gelişen bir durum ve sizleri çok dikkatli olmanız adına Mulan'ın, The New Mutants'ın ve Antlers'ın vizyon tarihlerini ertelediğimizden haberdar etmek istiyoruz. Sinemaseverlerin deneyimlerine inanıyoruz ve ileri bir tarihte açıklamak üzere 2020'de yeni potansiyel vizyon tarihlerine bakıyoruz."

İptal edilen filmlerin yeni vizyon tarihlerinin açıklanması bekleniyor.

Yorumlar