Creed II Filminin Afişi Yayınlandı

Creed II Filminin Afişi Yayınlandı
Bir sinema efsanesi, Sylvester Stallone'nin Rambo ile birlikte en ünlü serisi olan Rocky'nin 8. filmi olan Creed II'nin afişi yayınlandı. Afişle eş zamanlı olarak filmden bir de yeni kare paylaşıldı.
Efsanevi Rocky Balboa ve Rus boksör Ivan Drago'yu yeniden aynı perdede görebileceğimiz bu harika film Rocky'nin eski rakibi ve arkadaşı Apollo Creed'in oğlu Adonis Creed'i anlatıyor. Apollo Creed Rocky filminde Rus boksör Ivan Drago tarafından öldürülmüştü. Rocky, intikamını Drago'yu yenerek almıştı. Şimdi Apollo Creed'in oğlu Adonis Creed ile Ivan Drago'nun oğlu Victor Drago karşı karşıya geliyor. Üstelik Adonis'in antrenörü olarak efsanevi Rocky Balboa'yı, Victor Drago'nun antrenörü olarak da Ivan Drago'yu göreceğiz. Filmin afişinde Rocky Balboa, Adonis Creed, Ivan Drago ve Victor Drago yer alıyor.
Creed II: Efsane Yükseliyor ismi ile vizyona girecek olan filmi Steven Caple Jr. yönetiyor. Filmin başrolü olan Adonis rolünde ise Michael B. Jordan yer alıyor. Creed II filminin ülkemizde 19 Ocak'ta vizyona girmesi bekleniyor. Filmin afişinde ise hala "Yakında..." ibaresi yer alıyor.

Creed II: Efsane Yükseliyor

Creed II: Efsane Yükseliyor

Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2019
Tür: Dram , Aksiyon , 2018 , Seri
Yönetmen: Steven Caple Jr.