Cüneyt Arkın, “Kuruluş Osman“da

Cüneyt Arkın, “Kuruluş Osman“da

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, “Kuruluş Osman“ dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

"Diriliş Ertuğrul" dizisinin finalinden sonra Burak Özçivit'in başrolünde oynadığı "Kuruluş Osman" dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük bir hayran kitlesi tarafından izlenmeye devam ediyor. Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk yıllarını kendine konu alan tarih dizisinin yeni sezonunda yeni yüzler olacak. Yeşilçam sinemasının usta oyuncularından Cüneyt Arkın "Kuruluş Osman" kadrosuna katıldı. Henüz dizideki rolünün ne olacağı açıklanmadı ancak Arkın'ın yapımcı Mehmet Bozdağ ile görüşmesinden bir fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı. Böylece Cüneyt Arkın'ın "Kuruluş Osman"da olacağı resmi olarak duyurulmuş oldu.

Haberi Mehmet Bozdağ Verdi

Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesapları aracılığıyla Cüneyt Arkın'ın "Kuruluş Osman" dizisine dahil olduğunu beraber çektirdikleri bir fotoğraf ile duyurdu. Yaptığı paylaşımda "Niye çok seviliyor? Niye herkesin kahramanı? Çünkü gönlüyle konuşuyor. Gönlüyle bakıyor. Bu güzel gönülle yeni sezonu ve karakterini konuştuk. Hoş geldin Cüneyt Arkın." ifadelerine yer veren Bozdağ dizide aynı zamanda projenin tasarımını ve senaryosunu üstleniyor. ATV ekranlarında yeni sezonda yayın hayatını devam ettirecek olan dizide Cüneyt Arkın'ın nasıl bir rol üstleneceği sır gibi saklanıyor. Bu nedenle yeni sezonun tanıtım fragmanı dizinin takipçileri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

"Kuruluş Osman" Dizisi Hakkında

Mehmet Bozdağ, dizinin yapım, proje tasarım ve senaryosunu üstleniyor. Metin Günay ise genel yönetmen koltuğunda oturuyor. Ünlü oyuncu Burak Özçivit, başrol olarak Osman Bey karakterine hayat veriyor. Dizi yeni sezonda her çarşamba ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

Kuruluş Osman

Kuruluş Osman

Yayın Durumu: Devam Ediyor
Tür:
Yapımcı:

Yorumlar