Daniel Craig'li Knives Out Filminden Fragman

Daniel Craig ve Jamie Lee Curtis’li Knives Out filminin fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde bugünlerde Bond 25 filminin çekimleri ile uğraşan ve son kez James Bond karakterine hayat veren Daniel Craig ve tecrübeli oyuncu Jamie Lee Curtis’in bulunduğu Rian Johnson filmi Knives Out’tan ilk fragman yayınlandı. Filmde Daniel Craig’in oynadığı tüm karakterlerle artık özdeşleşmiş hale gelen kıyasıya bir suç, gerilim ve aksiyon yaşayacağız. Knives Out filminin vizyona girmesi çok ciddi bir kitle tarafından bekleniyor. 

 

Knives Out Filminin Konusu

Suç ve hırsız polis temalı aksiyon filmi Knives Out; klasik bir cinayet araştıran dedektif hikayesi anlatıyor. Hayatını kaybeden bir aile reisinin ölümünün dedektifler tarafından soruşturulmasını ve aile üyelerinin de bu sorgu sürecine katılmasını konu edinen film; orjinal ve farklı bir şey vaad etmese de aksiyon ve gizem sevenler için birebir bir eğlence.
 

Knives Out Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Başrollerdeki Jamie Lee Curtis ve Daniel Craig’e oldukça iddialı isimlerin eşlik ettiği filmin kadrosu son derece güçlü. Kadroda Chris Evans, Christopher Plummer ve Toli Collette gibi isimler bulunuyor. Senaristliğini ve yapımcılığını da yönetmen Rian Johnson’ın yaptığı film bu konuda ilginç bir örnek. Filmin ABD vizyon tarihi 27 Kasım 2019.
 
Bıçaklar Çekildi

Bıçaklar Çekildi

Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2020
Yönetmen:

Yorumlar