Daniel Craig; Ruh Sağlığıyla İlgili Sıkıntı Çekiyor

Daniel Craig; Ruh Sağlığıyla İlgili Sıkıntı Çekiyor

Daniel Craig'ten James Bond karakteriyle ilgili açıklamalar!

GQ ile yaptığı röportajda Ölmek İçin Zaman Yok filmiyle beşinci ve son kez casus karakteri ile izleyeceğimiz ünlü aktör Daniel Craig, seride geçirdiği zaman içerisinde ruh sağlığına dair sıkıntı çektiğini ve filmler için yaptığı fiziksel hazırlığın da zorlu olduğunu söyledi.


Daniel Craig; Akıl Sağlığını Korumakta Zorluk Çekmiş

James Bond'u canlandırmanın anksiyete (kaygı) yaşamasına neden olduğunu, Spectre'den sonra "fiziksel açıdan gerçekten bitap düştüğünü" hissettiğinden bahsetti.

Aktör yaptığı açıklamalara şu sözleri ile devam etti:


"Geçmişte anksiyete yaşadım. Acı çektim çünkü 'Baş edemiyorum. Bununla başa çıkamam' diyordum.


Bir daha asla Bond filmi çekmeyecektim. Kendime 'Bu iş gerçekten buna, tüm bunlara katlanmaya değer mi' diye soruyordum. Ve öyle olduğunu hissetmiyordum... Fiziksel olarak gerçekten bitap düştüğümü hissettim. Dolayısıyla başka bir film çekmek ihtimal dışıydı. Ve bu yüzden son filmden bu yana 5 yıl geçti."

Siz sinema severlerin de hatırlayacağı üzere Craig'in Bond rolünde karşımıza en son çıkışı 2015'teki Spectre filmindeydi. O zamanlar Spectre'in, aktörün serideki son filmi olacağı duyurulmuştu
Daniel Craig: "Pişmanım"

Craig ayrıca önceki 4 Bond filminin senaryolarına dair eleştirilerini açıklamadığı için pişmanlık duyduğunu da dile getirdi. Yaptığı açıklamada, “Daha önce ağzımı kapalı tuttum, serinin işine karışmayıp seriye saygı duydum ve bunu yaptığıma pişmanım" dedi.


Bond'dan sonraki hayatını iple çeken Craig, bir sonraki yapımlarda canlandıracağı roller içinse şunları söyledi: "Hemen hemen her şeyi oynayabileceğimden eminim. Evet. Çok eminim yapabilirim ya da en azından iyi bir iş çıkarabilirim."


Ölmek İçin Zaman Yok filminin oyuncu kadrosunda Lea Seydoux, Rami Malek, Lashana Lynch ve Ana De Armas gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Cary Joji Fukunaga otururken senaryonun yazımına Fleabag'in yaratıcısı Phoebe Waller-Bridge de katkıda bulundu.


Filmin vizyon tarihi ise 3 Nisan 2020!

Bond 25

Bond 25

Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.