Daniel Craig Ve Chris Evans'lı Knives Out Fragmanı Yayınlandı

Son James Bond; Daniel Craig’in yeni filmi Knives Out’un ilk fragmanı yayınlandı.

Daha önce Brick, The Brothers Bloom ve Looper filmlerini yöneten ve kariyer zirvesini Star Wars: The Last Jedi ile yapan Rian Johnson’ın yönettiği ve güçlü oyuncu kadrosuyla büyük bir ilgi uyandıran Knives Out filminin ilk fragmanı nihayet yayınlandı. Knives Out; dünya prömiyerini geçtiğimiz günlerde Toronto Film Festivali’nde yaptı ve büyük beğeni topladı. Kadronun iddiasına da bakınca herkesin aklına acaba bu film Oscar Ödülleri’nde adaylık elde eder mi sorusu geldi.

 

Knives Out Filminin Konusu

Knives Out filminin merkezinde dedektif Benoit Blanc karakteri var. Dedektiflik filmlerinin klişe öyküsüne göre Blanc; çözülemeyen bir cinayetin peşinde. Öldürülen isim ise 85 yaşındaki ünlü suç romanı yazarı Harlan Thrombey. Blanc; yalanlarla dolu ifadeler arasından çözüme ulaşmaya çalışacak.

Knives Out Filminin Oyuncu Kadrosu

Knives Out filminin en iddialı yönü kesinlikle oyuncu kadrosu. Filmde son dönemlerde görülen en iddialı kadrolardan birisi mevcut. Başrolünde Daniel Craig’in yer aldığı filmde Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette ve Michael Shannon gibi isimler yer alıyor. Filmin vizyon tarihi olarak ise 17 Kasım 2019 açıklandı.

Knives Out Filminin Fragmanı 

Bıçaklar Çekildi

Bıçaklar Çekildi

Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2020
Yönetmen:

Yorumlar