Dark Dizisi Ne Zaman Bitiyor?

Netflix dizisi Dark’ın final sezon tarihi belli oldu. Dark dizisi final sezonu 27 Haziran tarihinde Netflix'te.

Netflix dizisi Dark; ilk iki sezonu ile muhteşem işler çıkarmış ve Netflix tarihinin muhtemelen en çok beğenilen yapımı haline geldi. Zaman kavramı ile oynamasıyla beyinleri durduran dizinin üç sezon süreceği daha önce açıklanmıştı. Dark dizisinin final sezonu tarihi belli oldu. Dark dizisi final sezonu 27 Haziran tarihinde Netflix'te.

Dark Dizisinin Finali 27 Haziran’da

Dark dizisinin işi uzatıp işler sarpa sarmadan, tam tadında işi bitireceği ve final sezonu olan üçüncü sezonun Haziran ayı içerisinde yayınlanacağı daha önceden biliniyordu. Netfilx; Dark dizisinin üçüncü sezonu için bir fragman yayınladı. Yayınlanan fragman hem üçüncü sezon hakkında bilgi verirken hem de final sezonunun yayın tarihini duyurdu. Dark dizisinin final sezonu 27 Haziran 2020’de yayınlanacak.

Dark Dizisinin Üçüncü Sezonunda Neler Olacak?

Spoiler vermeden hakkında konuşmak oldukça zor olsa da ilk 2 sezonunda zamanla, kavramlarla epey oynayan ve beyin yakan Dark dizisi; 2. sezon final bölümüyle birlikte zamanı da ortadan kaldırarak gerçek anlamda izleyenleri derin düşüncelere sevk etti. Dizinin üçüncü ve son sezonunda yine Jonas’ın yolculuğunu takip edeceğiz. Yeni sezonda Jonas ve Martha’nın ailelerinin ciddi tehlike altında olduğunu söylemek mümkün.

Dark Dizisi Üçüncü Sezon Fragmanı

Yorumlar